Mladi vragi ostajajo nepremagljivi

Fehervar - Olimpija 6:1.

Tudi tretje letošnje gostovanje zmajčkov v Szekesfehervarju se je končalo z identičnim razpletom. Mladi vragi so Ljubljančane premagali s 6:1.

20161201 avs oliZeleni so sicer prvi prišli do prednosti igralca več, a je niso uspeli izkoristiti. Takoj po vrnitvi v popolno postavo je domače v vodstvo popeljal Andor Peter. Gostitelji so imeli nato pobudo, vendar se Aljaž Oblak ni več pustil premagati.

Tudi nadaljevanje je minilo v podobni luči. Terensko premoč mladih vragov je uspel v 32. minuti kronati Arnold Rajz. Ob prekršku Marka Severja so zmajčki drugi del končali z igralcem manj.

Takoj po vrnitvi iz slačilnice je power play uspešno zaključil Zoltan Erdei. Domači so nato v 139 sekundah še dvakrat matirali vratarja zmajčkov. V 46. minuti je, ob igralcu več, častni zadetek za zelene dosegel Mark Sever. Do zaključne sirene so gostitelji nato zadeli še enkrat.

Zmajčke do decembrskega reprezentančnega premora čakata še dve domači tekmi. V nedeljo, ob 19.30, ter v ponedeljek, že ob 12.40, bodo v Tivoliju gostili kombinirano ekipo Debrecena in Miskolca.

Fehervar AV19 - HK Olimpija 6:1 (1:0, 1:0, 4:1)