Zmajčki še drugič to treh točk

Olimpija - DMS 3:1.

Tako kot včeraj so zmajčki tudi na ponedeljkovi opoldanski tekmi združeno ekipo Debrecena in Miskolca premagali s 3:1.

20161205 oli dmsDanašnje zgodnje srečanje so bolje pričeli rumeno-črni. Ob prekršku Marka Severja je za njihovo vodstvo hitro poskrbel Krisztofer Darabos. Do odmora obe ekipi nista izkoristili še po enega power playa.

Tudi po vrnitvi iz slačilnice so Madžari več poizkušali. A do zadetka so prišli Ljubljančani. V igri petih proti trem je bil natančen Matjaž Šubic.

Zadnjih 20 minut je pripadlo zmajčkom. Pobudo zelenih je v 51. minuti kronal Luka Ulamec. 100 sekund za njim je končni izid postavil Mark Sever.

Moštva v ligi EBYSL sedaj čaka premor zaradi zborov reprezentanc in mladinskih svetovnih prvenstev do 20 let. Zmajčki bodo naslednjo tekmo odigrali v četrtek, 22. decembra, ko bodo gostovali pri Slaviji v Zalogu.

HK Olimpija - Debrecen/Miskolci Select 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)